PAR MUMS

„Vienotais apgādes centrs” savu darbību uzsāka 1995. gadā un darbojās divos pamatvirzienos: dažāda veida plastikāta iepakojums un lopkopības iekārtu un inventāra tirdzniecība, serviss un apkalpošana.

Šodien Vienotais apgādes centrs saviem klientiem Latvijā piedāvā tūkstošiem dažādu preču sortimentu govīm, zirgiem, aitām, kazām, trušiem, mājputniem, suņiem un citiem dzīvniekiem.
Sadarbojas ar Latvijas ražotājiem: piena, dārzeņu, zivju, medus, saldumu, gaļas, celtniecības materiālu, ķīmijas preču, kosmētikas un minerālmēslu rūpniecībā.

Pateicoties zinošajiem servisa speciālistiem, un tehniskajam nodrošinājumam, veicam aukstuma iekārtu, slaukšanas un slaukšanas datorvadības iekārtu, kūtsmēslu iekārtu uzstādīšanu, sniedzam kvalitatīvus pakalpojumus un ātru servisu, piedāvājam vismodernākos risinājumus augstas kvalitātes piena iegūšanai – piena mērītājus, piena indikatorus, ķekarus, šļūtenes, vakuumsūkņus, automatizētās sistēmas, filtrus un citu slaukšanas zāļu aprīkojumu, iekārtu un dzīvnieku higiēnas produktus.

Mūsu moto – Individuālā pieeja katram klientam!